Jdi na obsah Jdi na menu
 


            Edinka

                                                          (americký kokršpaněl)

 

Obrazek

S Edinkou se známe asi půl roku. Potkaly jsme ji cestou na cvičák. Kde se naše paničky dozvěděly že za 2 měsíce spolu budou chodit do školy.S Edinkou jsem se skamarádili hned, strašne se mi líbí jak spolu barevně ladíme. Když si spolu hrajeme většinou sem rychlejší a když náhodou nemůžu chytám Edinku za uši. Při běhu ji někdy použiju jako měkký polštářek ...když běžíme vedle sebe narážím do jejího boku který je díky její krásné hebké dlouhé srsti měkoučký..(no nějak si tu svou krátkou srt vyleštit musím né?...) Postupem času se naše paničky hodně skamarádily .Teď jezdíme všude s sebou -na výstavy, srazy , psí dny taky spolu chodíme na agility, společně děláme  zkoušky ze sportovní kynologie a podobně.Domča (panička Edinky) si mě jednou vypůjčila na 3 hodinky domů do domku ¨ve Veselíčku kde sem všem předvedla co umím a polítala si s Edinkou na zahradě ...Všichni byli se mě  nadšení. Měla sem se tak dobře, že po příjezdu domů sem ani neuvítala svou paničku, protože sem se velebila v tašce, ve které mě Domča přivezla...Nakonec Domča řekla že by si mě nejraději adoptovala...No nevím jestli by na mě Edinka nežárlila..
 

 

 

   Štístko z Jeřic

         Šíša

                                                               (pražský krysařík)

                         P6301756.JPG

S Šíšou se známe zhruba tak půl roku. Šíša moje vrstevnice je moje další nej. kámoška. Šišinaka je menší než já a tak mě při běhu nestíhá ale snaží se holka. Dává mi to hlasitě najevo, pokuť se slituju tak zpomalím a začnu se sní přátelsky prát...no nezdá se ale síly má dost ...ví kde jsou mé slabinky  do kterých se snaží kousat  když mě nemůže chytnout nebo když jen tak stojím a nechápavě na ni zírám co dělá, když mě kouše do noh do zadku a do mých krásných velkých uší...jakmile mě to přestane bavit začnu jí to oplácet. S Šíšou chodíme společně na agility a sem tam ji vidíme na výcviku.Přejeme ať se daří  na výstavách . Ať pěkně rosteš do krásy a samozdřejmě ať nechybí kopa zdravíčka...

Tady je video s Ginou a Edinkou:

 

 

                               

 

 

 

 

 Video Giny a Edinky

 

 

 

 

 

 

 

optimalizace PageRank.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Strident blood influence symptoms

(ADiniionitle, 9. 10. 2018 5:55)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/peut-on-acheter-du-cialis-en-pharmacie-sans-ordonnance/